שאלות נפוצות

גיורא, שי וברק הקימו יחד את מתחם חדרי הבריחה המיוחד הזה ב-2015 מתוך אהבה עמוקה לעולמות הפנטזיה, המיסטיקה והנסתר. הם רצו לתת למקום שם שיהיה ניתן להבין ממנו מיד שמדובר באתר חדרי בריחה העוסק במסתורין ופתרון תעלומות, ומכאן הגיע השם הפשוט, הנכון, הקליט והמדליק: Mystic Room. 

אפשר ליהנות מחדרי הבריחה בכל שלב בחיים, בין אם אתם חיילים, סטודנטים או מבוגרים. ילדים מתחת לגיל 13 חייבים ליווי של מבוגר. (ללא מבוגר נדרש מפעיל בחדר וזה תוספת תשלום) בנוסף, חשוב לזכור כי לא כל החדרים מתאימים לכל שכבות הגיל. יש חדרים כדוגמת הצד האחר, שאינם מומלצים לילדים מתחת לגיל 12 מפאת התמה שלהם – המערבת אלמנטים של פחד ואימה. 

עוד בשלבי התכנון המוקדמים, היה לנו חשוב שהמתחם שלנו יהיה במקום מרכזי שהוא נגיש ונוח להגעה ושנעים להיות בו בכל שעות היממה. לפיכך הקמנו את המתחם האהוב שלנו ממש ליד עזריאלי ומתחם שרונה, בלב תל אביב, סמוך לרכבת השלום ולמבחר ענק של קווי אוטובוס בינעירוניים – ברחוב יוסף קארו, כאשר החדרים שלנו מתחלקים בין בתים 18 ו-19. 

כשאתם באים לחדרי הבריחה של מיסטיק רום, אתם באים ליהנות, לשכוח מתלאות היום-יום והשגרה לכמה רגעים. לא צריך להתכונן וללמוד לקראת החדר, לבוא בכיף, ללא ידע מוקדם ופשוט לחשוב קצת מחוץ לקופסה.

בכל חדר בריחה יש כמות משתתפים שונה בהתאם לאופי המשחק, גודלו של החלל והאופן בו הוא מעוצב, לפיכך יש חדר שמתאים ל-2-6 משתתפים, יש לנו חדר שיכול להכיל בטוב גם 10 משתתפים ויש חדר מגניב משולב שיכולים להכנס אליו 14 אורחים (והוא מיועד למינימום 6 שחקנים..) .

מרבית המשחקים בחדרי הבריחה שלנו אורכים 60 דקות, אך עם זאת יש לנו את חדרי משחקי קרב שבגלל היותו מבוסס אסטרטגיה ומשוחק עם קבוצה מקבילה בחדר סמוך, הוא מעט ארוך יותר, נמשך 75 דקות.

חדרי הבריחה שלנו מספקים הנאה ואתגר לכל סוגי המשתתפים: מנוסים ומתחילים כאחד. כמעט בכל החדרים שלנו יש  אפשרות להקשות את החדר למי שמהיר מאד… בספר סודות היקום שמיועד גם ל10 אורחים ומאתגר בלאו הכי, יש עוד מספר חידות הנפתחות רק לקבוצות מהירות או גדולות במיוחד. למתחילים יש את החדר קללת הפרעונים שהוא המומלץ ביותר עבורם. גילינו שכל מי שעשה זאת אצלנו כחדר ראשון נהנה מאד ואח"כ חזר אלינו לחדרים הנוספים. במשחקי קרב לדוגמא יש לנו חידה קשה שבאה לאזן זמנים בין שתי קבוצות אורחים שבאו יחד…

 

לא. אצלנו אתם לא תטפסו על קירות, תעבדו על סיבולת לב-ריאה או תניפו דברים כבדים באוויר. השריר היחידי שתפעילו הוא המוח – תיעזרו בו לפתור את החידות במהירות כדי לסיים את המשחק במסגרת הזמן המוקצב לכם.

חלקית. הכניסה למתחם היא דרך גרם מדרגות כך שאינה מתאימה לכיסאות גלגלים. מעבר לזה אנא עדכנו והתייעצו איתנו, אנו פתוחים וקשובים לכל מגבלה שהיא נשמח להתאים עבורכם את החדר שבחרתם וליצור עבורכם חוויה מדהימה ובלתי נשכחת.

תלוי. יש לנו חדרים אוניברסליים, כלומר, לא מצריכים שימוש בשפה כלל בפתרון חידות ותעלומות. יש חדרים שהם קבוע בגירסה משולבת ויש חדרים שבהן חשוב לעדכן טרום החדר שרוצים גירסה אנגלית. בשורה התחתונה – עם גמר הזמנת חדר מקבלים מייל אישור – במייל זה יש לינק לתוספות לחדר ככל שנדרשות. מומלץ לסמן שם מראש שאתם רוצים גירסת אנגלית לחדר.

אצלנו במיסטיק רום יש צוות מפעילים מעולה שיודע להפעיל שיקול דעת מתי ואיך לסייע במהלך המשחק, אם בכלל. כמובן שתמיד אפשר גם לבקש עזרה, בכל אופן המפעיל מודע לזמנים של החדר כך שהוא מראש מתכנן הדברים כהלכה. אנו מאפשרים לחרוג בזמנים כל עוד זה לא פוגע בחדר שהוזמן אחריכם.

החל מהשעה 19:00 בימים א'-ה', וסוף השבוע במסגרת שעות הפתיחה של המקום, ובחגים – אנו יכולים לדאוג לכם לחניה אחת לכל חדר מוזמן. בימי עבודה רגילים יש לנו חניה אחת על בסיס מקום פנוי. בכל אופן כשאתם מתקרבים למתחם תרימו טלפון – נפתח לכם המחסום ונכוון אותכם כך שתוכלו להחנות את הרכב בשלווה, להיכנס לחדר בריחה שבחרתם ולהנות מפעילות מדליקה במיוחד.  

אנחנו מצדיעים לכם עם 10% הנחה לכל אורח עם תעודת חוגר / שרות לאומי במכלול חדרי הבריחה שלנו, בהרכב של שלושה משתתפים ויותר, כדי להפוך את תקופת השירות הצבאי מעניינת וכיפית הרבה יותר. 

במקרה ונבצר מכם להגיע במועד המתוכנן, אתם יכולים לשנות את הזמנתכם או לבטלה מולנו טלפונית או בלינק במייל הרישום שקיבלתם. ביטול ברגע האחרון ( פחות מ24 שעות ממועד החדר) יאלץ אותנו לחייב במקדמה – דמי הביטול.

אם אתם באים בקבוצה גדולה, בין אם זה עם שאר חברי הצוות שלכם בעבודה, החברים מהבסיס או קרובי משפחה אהובים – אתם יכולים למצוא חדר בריחה שיתאים לצרכים של המשתתפים השונים בצורה אידיאלית. חדרים כמו ספר סודות היקום או משחקי קרב יספקו לכם בילוי נעים, מהנה, מאתגר שיגבש אתכם, יקרב ויחזק את הקשר ביניכם. בספר סודות היקום שהוא חדר גדול, מרווח, עם חידות מקבילות הדורשות שיתופי פעולה בין האורחים יכולים להיכנס עד 10 משתתפים ולחוות משחק משותף. ברור כי מספר משתתפים רב על אותו מספר חידות יוצר מצב שבו יהיה מי שפעיל יותר ומי שפחות… פתרון מעולה אחר, לעד 14 אורחים זה משחקי קרב. בצמד חדרים זה האורחים מתפצלים לשתי קבוצות כך שכל קבוצה יהיה לי מכלול חידות לפתור ובמקביל האינטראקציות ההדדיות לאורך החדר יצרו מצב שיהיו להן חוויות משותפות וצחוקים.

אצלנו משפחות של עם ילדים (5-18) מקבלים הנחה מפנקת של 15% (משפחה – שני מבוגרים עם לפחות 2 ילדים) וכך נהנים ממגוון פעילויות שיגבשו אותם ביחד כקבוצה ויגרמו להם להפעיל את הדמיון ולחשוב מחוץ לקופסא. כשאתם עושים ההזמנה – אנא רשמו מראש בהערות – הנחת משפחה. חדרים כמו: קללת הפרעונים שייקח אותם למסע במצרים העתיקה, או משחקי קרב שיעמיד את היחסים שלהם במבחן שהם ילחמו זה בזה עד לניצחון, ואם הם כבר בעלי ניסיון בתחום – הם יעלו על רכבת ללא נהג וללא מעצורים בחדר NYC במהירות גבוהה וימצאו את הדרך החוצה.

עם מיסטיק רום תוכלו לעצב גיפט קארד אישי ולהפתיע את יקירכם – לשלוח לו אותו במייל או בסמס וכך לספק לו גישה לשפע הטבות מפנקות במיוחד. את הגיפט קארד ניתן לממש באמצעות תיאום מראש במספר הטלפון שלנו 03-6165446 או באתר האינטרנט במעמד הזמנת חדר הבריחה המועדף עליכם, וכך לשדרג את החוויה בעשרות מונים. 

החידות שלנו לא מערבות פעילות פיזית וברוב החדרים יש גם אפשרויות ישיבה נוחות לאורך החדר כך שגם נשים בהריון יכולות ליהנות מחדרי הבריחה המיוחדים שלנו.

כן בהחלט. עשינו כבר למעלה מ100 ימי הולדת במתחם וההנאה מובטחת. באירוע הולדת, (ימי א-ו, מינימום 15 אורחים) אנו סוגרים את המתחם עבורכם. האירוע מתרחש בלובי המרכזי הנעים. מתחיל מקבלת פנים הכוללת שתייה קלה, חטיפים ופופקורן טרי וחם , ממשיך דרך הדברים על חדרי בריחה בכלל והחדרים שלנו בפרט, אח"כ כניסה לחדרים (עד גיל 12 עם מפעיל בחדר) להרפתקה מסעירה של שעה ואז ביציאה תחכה להם פה פיצה חמה של פיצה האט, ועוגת יום הולדת מהמשפחה. גם הוצאתם את כל הבלאגן מהבית וגם הילד זכה להרפתקה שכל החברים ידברו עליה בשבוע הקרוב.