קווסט רום תל אביב

מחפשים בילוי ייחודי עם חברים או עם בת הזוג שלכם לערב?
אוהבים הרפתקאות ומשחקי חשיבה? אתם מוזמנים לעלות לשלב הבא בתחום ולהיכנס אל קווסט רום(Quest Room),
בו תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים עם עלילות שונות שעליכם לפתור אותן.

הרעיון של קווסט רום הוא מאוד פשוט, אתם נכנסים לחדר למשך שעה, ובשביל לצאת ממנו עליכם לפתור עלילה מסוימת על פי בחירתכם. למשל, אתם בוחרים להשתתף בעלילה בו התבצע רצח מסוים ואתם משמשים הבלשים שאמורים לפתור אותו ולגלות מי הרוצח. יש לכם שעה לעשות זאת, אם תצליחו לגלות מי הרוצח לפני שתיגמר השעה, תוכלו לצאת מהחדר קודם לכן. זו הסיבה שקוראים למשחק זה חדר בריחה.

הסיבה שקוראים לזה קווסט רום היא מאוד פשוטה, בעבר ילדים היו יושבים מול המחשב ופותרים חידות שכאלה במשחקי קווסט ייחודים. עם הזמן משחקי המחשב השתנו ואותם קווסטים יצאו מעולם המחשב אל המציאות. אם תרצו, יש בקווסט רום שילוב בין משחקי מחשב ישנים למשחקי שולחן כמו רמז ואחרים, בהם המשתתפים היו צריכים לפתור כתבי חידה שונים.

בישראל אפשר למצוא קווסט רום תל אביב ובעוד מגוון מקומות, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התפתחות גדולה של התחום, הן בכמות החדרים שנפתחו והן בכמות העלילות והמשחקים שנוצרו.

בילוי משותף בחדר בריחה בתל אביב

זו הסיבה שמדי שבוע אפשר למצוא בני נוער ומבוגרים משקיעים שעות בהשתתפות בעלילות שונות, בניסיון למצוא פתרון לחידות שונות. חשוב להבהיר, משחקי הרפתקה אשר נערכים בתוך קווסט רום, יכולים להתאים לכולם, בתנאי שמדובר במשתתפים עם סבלנות, חשיבה יצירתית, זמן פנוי ורצון להשתתף בהרפתקאות ייחודיות, כאלה שמזכירות תוכניות טלוויזיה, סרטי קולנוע או ספרי מתח ומסתורין.

למה משחק הרפתקה יכול לעניין אתכם ומתי אתם יכולים להיכנס למשחק שכזה.

כפי שציינו, משחק הרפתקה מכניס אתכם אל תוך עלילה ייחודית, בה אתם צריכים לפתור תעלומה מסוימת. כל מי שאוהב הרפתקאות, עלילות מפותלות, מתח ומסתורין, יכול להשתלב היטב במשחק שכזה. אפילו שהוא דמיוני מצד אחד, הוא עדיין דומה למה שכתוב בספרים או מה שאפשר לראות בסרטים ותוכניות טלוויזיה.

אפשר למצוא מגוון רחב של משחקי הרפתקאות, ביניהם משחקים בהם אתם צריכים לגלות מי הוא הרוצח, לאן נעלמו אנשים מסוימים, מי העלים אוצרות, כיצד להישאר בחיים אחרי תאונת דרכים ועוד.

המשחקים יכולים להיות מתאימים לבילוי בערב של אמצע השבוע, בסופי שבוע, וכן כמובן לאירועים כמו ימי הולדת או כל אירוע אחר. אתם יכולים לבוא לבדכם ולהצטרף לקבוצה או לבוא כקבוצה ולהיכנס כולם ביחד למשחק.

להזמנת החדרים שלנו לחצו כאן וחיזרו לעמוד הבית.

חדר בריחה תל אביב

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן