משחק הרפתקה במציאות

בחיים אנחנו תמיד מחפשים דרכים שונות לעורר בנו עניין, ליצור לעצמנו ריגושים, לגבש אתגרים שונים שעלינו לעמוד בהם.
כך אנחנו יכולים להעביר את הזמן בצורה הרבה יותר נעימה, כך אנחנו יוצרים חוויות וזיכרונות.

פעם אנחנו ניסע למקומות רחוקים,
פעם אנחנו נחליט שאנחנו רצים במרוץ כזה או אחר,
פעם אנחנו נעשה טיולים ונישן בשטח ומדי פעם אנחנו נשתלב בתוך משחק הרפתקה מיוחד אשר יעניק לנו עניין ואתגר,
לערב אחד לפחות.

אם בעבר היינו יוצרים לעצמנו משחקי הרפתקה בדמות משחקי שולחן שונים, הרי שכיום השתדרגנו ואנחנו יכולים להשתלב בתוך משחק הרפתקה שנמצא בתוך חדר בריחה, קונספט ייחודי אשר מאורגן על ידי חברה חיצונית של מפעילים בעלי ידע בתחום.

במסגרת קונספט זה, אנחנו בוחרים עלילה של סיפור מסוים, מדובר לרוב בסיפור מתח, מסתורין, אימה, בתוכה אנחנו משתלבים, ויש לנו זמן מוגבל לפתור את החידה. כל זה בזמן שאנחנו נמצאים בתוך חדר ייחודי שהוכן מבעוד מועד לשם כך.

ביחד איתנו נמצאים בחדר עוד אנשים. אנחנו יכולים לבחור לשכור חדר כזה עם חברים ובני משפחה שירצו להשתתף איתנו במשחק הרפתקה זה.

משחקים משחק הרפתקה במיסטיקום

מה הרעיון של משחק הרפתקה כזה?

מדובר ברעיון מאוד פשוט, אנחנו בוחרים עלילה מסוימת, זה יכולה להיות סיטואציה של רצח אשר עלינו לפתור אותה, תאונת דרכים שזה עתה עברנו ועלינו לגלות כיצד היא התרחשה, היעלמויות של אנשים שעלינו למצוא, קללות של גורמים שונים שאנחנו צריכים למנוע ועוד. העלילה מוגבלת בזמן, יש לנו לרוב שעה לפתור אותה. אם בסוף השעה הצלחנו, אז ניצחנו אם לא, אז נסיים את המשחק בלי פתרון.

כיצד מתקדמים במשחקי הרפתקאות?

בשעה הזאת, אנחנו נמצאים בחדר שנקרא כאמור "חדר בריחה" ובו יש את כל האלמנטים שאמורים לעזור לנו לפתור את העלילה. כמובן שעלינו לעשות עבודת צוות בשביל להגיע לפתרון. למעשה אנחנו משמשים כסוג של בלשים, חוקרים, כאילו היו אלה מקרים במציאות. ההבדל הוא, שיש לנו רק שעה לפתור את כתב החידה, אנחנו מוגבלים, מן הסתם, במשאבים, וכן עלינו להפעיל את כל החושים שלנו, גם אם אנחנו לא אנשי מקצוע.

למי מיועדים חדרי בריחה של משחקי הרפתקאות?

למעשה משחקי הרפתקאות כפי יכולים להתאים לכל אחד, החל מגיל 15-16 ומעלה, אפשר להתאים סוגים שונים של משחקים. הם יכולים להתאים לזוגות, משפחות, חברים ועוד. חשוב להבהיר שכל משחק הוא בדרגה אחרת, ולכן אם אתם מתחילים בתחום, מומלץ שתבחרו במשחקים קלים ורק לאחר מכן תעברו למשחקים יותר מורכבים.

נהנים במשחקי הרפתקה במיסטיקרום

אילו סוגי אירועים מיוחדים ניתן לחגוג בחדרי בריחה של משחקי הרפתקאות?

יש לציין שמשחק הרפתקה יכול להיות אטרקציה ייחודית למגוון אירועים, החל מאירועי ימי הולדת, אירועי חברה ועוד. כל מה שעליכם להחליט, איזו הרפתקה מתאימה לכם ואיזו עלילה אתם רוצים לפתור. יש לכם שעה להגיע אל פתרון כתב החידה ולהוכיח שאתם חוקרים מצוינים.

למעבר לעמוד הבית להזמנת החדרים שלנו לחצו כאן.

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן