חדר הפרעונים מיסיטקרום

המלצות לחדרי בריחה הטובים ביותר - חדרי בריחה הטובים ביותר

בשנים האחרונות חדרי הבריחה הפכו לאטרקציה פופולרית בקרב משפחות, חברות הייטק ונערים מתבגרים.  ברחבי הארץ יש מגוון רחב של חדרי בריחה מושקעים שיגרמו לכם להתנתק מהכול ולהנות מחוויה מטורפת. ריכזנו המלצות ל 5 חדרי הבריחה הטובים ביותר בארץ :

חדר קללת הפרעונים

אם אתם מחפשים חדר בריחה לא שגרתי בתל אביב שייקח אתכם אחורה בזמן עד המצרים העתיקה אז קללת הפרעונים הוא החדר בשבילכם!. חדר זה  יגרום לכם להתנתק למשך שעה מהשגרה דרך תפאורה מושקעת ואביזרים שנראים שלקוחים מתוך מצרים העתיקה עד לחידות מגוונת ומאתגרות שיכניסו אתכם לחוויה מרתקת במיוחד. לחדר יש שתי רמות קושי. הרמה הראשונה היא ברמה בינונית עד קשה והיא מתאימה לשחקנים בעלי ניסיון והרמה השנייה היא ברמה קלה ומתאימה לילדים.

כמה משתתפים?  החדר מכיל מ 2-6 משתתפים.

איפה נמצא המקום? יוסף קארו 19 תל אביב.

קללת הפרעונים

צור קשר מהיר

חדר בריחה שוד בנק

אם אתם מחפשים לנצח את יוקר המחייה, אתם יכולים להגשים את החלום בחדר הזה. חדר בריחה שוד בנק מציע לכם ביחד עם החברים לגבש תכנית פעולה ולהצליח לשדוד את הבנק ולצאת עשירים. החדר מעוצב ברמה גבוהה והחידות מאתגרות מאוד. המלצה לחדרי בריחה  ובפרט לחדר הזה הוא שיתוף פעולה של כל המשתתפים.

כמה משתתפים?  3-7 משתתפים.

איפה נמצא המקום? ההסתדרות 19, באר שבע או שדרות ההסתדרות 32 חיפה.

הצלצול

אם אתם מחובבי סרטי האימה ומחפשים חדר מפחיד במיוחד, אז הצלצול יתאים לכם מאוד. חדר בריחה זה מבוסס על הסרט האימה המפורסם ויגרום לכם לתחושת אדרנלין גבוהה ולחוויה מרגשת במיוחד. בסרט זה העיתונאית שחוקרת את פרשת הווידאו נעלמת ברגע שהיא מגלה שהאימא של הילדה רצחה אותה ואתם צריכים לסיים את החקירה ולגלות מה קרה לילדה שהופיעה בקלטת.

 

כמה משתתפים?  2-6 משתתפים.

איפה נמצא המקום? שדרות הנשיא 104, חיפה.

 

אבירי השולחן העגול

חדר בריחה הרפתקאות שייקח אתכם לתוך עולם פנטזיה בטירה של ארתור המלך ואבירי השולחן העגול. חדר זה יהפוך אתכם לשעה לאבירים אמיצים שצריכים לגונן על הממלכה ולמנוע מהרשעים לגנוב את החרב. החדר מושקע מאוד מבחינת האביזרים והתפאורה ומכניסים אתכם לאווירה בימי הבינים של אנגליה העתיקה ולעולם קסום ומרתק. בחדר זה יש 3 רמות קושי המתאימות למשפחות, קבוצות ושחקנים מנוסים.

 

כמה משתתפים? 3-8 משתתפים.

איפה נמצא המקום? התע"ש 24 כפר סבא.

גביע הקסם

אם אתם נמנים עם אוהבי הארי  פוטר ותמיד חלמתם לעשות קסמים, אז החדר הזה יגשים לכם את החלום. בחדר זה תמצאו אתכם משתמשים בשרביטי קסם, עוברים דרך קירות ואף משחקים בשחמט. המטרה של המשחק היא למצוא את גביע הקסם לפני שנגמר הזמן.

איפה נמצא המקום ? התקשורת 5, אשדוד.

כמה משתתפים?  2-6 שחקנים בכל חדר.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול: כל מה שצריך לדעת חדר בריחה כפול הינו שני חדרים זהים  שנכנסים אליהם ועושים תחרות מי יוצא קודם. חדר בריחה כפול הינו

קרא עוד »
חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד. אנחנו יושבים במרכז תל אביב

קרא עוד »
חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים חיפשתם חדר בריחה ל7 אנשים? יש לנו כמה פתרונות מעולים בשבילכם. חדר בריחה ל7 אנשים יכול להיות חדר בריחה למשפחה ויכול

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן