חדר בריחה בתל אביב חוויה מגבשת

אז מה זה בעצם אסקייפ רום (או בשמו הנוסף, חדר מילוט) ?

אסקייפ רום הוא משחק בחיים האמיתיים המשלב קורדינציה, חוכמה ודמיון לצורך פתירת חידות על מנת להיחלץ מחדר.החדרים בנויים סביב רעיון מסויים (כגון: זירת רצח, זירת חייזרים, זירת היסטוריה וכו') וכך גם החידות מתקשרות לאותו רעיון.

איך ומתי הומצא?

הרעיון של המשחק הומצא בשנת 2006 כאשר חבורה של מתכנתים היו משחקים בלנעול חפצים אישיים אחד של השני ובאמצעות חידות היו צריכים לאתר היכן החפץ נמצא, לאט לאט הבינו את הפוטנציאל הגלום וההנאה שיש במשחק זה, התחילו המתכנתים להשתמש בחדרים יעודיים על מנת לבצע את המשחק שלהם.

ביקור עבודה של צוות מיפן במשרד שלהם גרם לרעיון שלהם לחצות את היבשת ולהגיע ליפן, היפנים שהתלהבו מאד מהמשחק שראו החליטו לפתוח חדרי מילוט כאלו אצלם בארץ עם חברת SCRAP, החדרים נהיו כל כך פופולאריים שהיה צורך לפתוח עוד ועוד חדרים על מנת לעמוד בדרישות.

מבלים באסקייפ רום - חדר מילוט

כמובן שאחרי שהמשחק השתלט על יפן הגיע זמנו להשתלט גם על אירופה, במהרה התחילו להקים חדרים כאלו בהונגריה ובשוויץ ומשם לכל אירופה.

מאירופה לישראל הדרך הייתה קצרה ובמהירות התחילו להיפתח גם אצלנו חדרי מילוט, רוב החדרים בארץ ממוקמים בתל אביב ובמרכז, אבל ניתן למצוא חדרים מהצפון ועד הדרום.

אז מה נותן לי בעצם אסקייפ רום?

חוויה!
כן זה הדבר הראשי שתקבלו מלשחק באסקייפ רום,
ההנאה של לפתור את החידות ולפתוח בסופו של דבר את הדלת, אין דבר יותר מהנה מזה, תוכלו לבוא עם חברים ולבצע את החידות ביחד או לארגן ערב גיבוש מיוחד לחברים מהעבודה או מהצבא, כי חוויה משותפת יש לה עוצמה הרבה יותר גדולה.

החוויה הזאת מתאימה גם לימי הולדת, כאשר ניתן אפילו להזמין את החדרים לכל היום ולהביא את כל החברה למשחק יום הולדת, מבטיחים לכם שהם יגידו לכם תודה ולא ישכחו את החוויה הזאת.

בכל חדר כזה הושקעו שעות רבות של בנייה ותכנון, ברוב המקרים החדרים בכלל נבנו קודם כל בחו"ל והובאו לארץ במכולות ומוקמו באתר עצמו, כאשר לאחר מכן פותחו החידות בתוך החדר עצמו, סידור של חשמל ואפקטים, הכל כדי לתת למשחק אוויר אמיתית ואותנטית.

בילוי מושלם לכל החבר'ה באסקייפ רום בתל אביב
כל אחד שאוהב משחק הרפתקה ימצא בחדרי המילוט את הכיף שלו ואת השמחה.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול: כל מה שצריך לדעת חדר בריחה כפול הינו שני חדרים זהים  שנכנסים אליהם ועושים תחרות מי יוצא קודם. חדר בריחה כפול הינו

קרא עוד »
חדר סודות היקום - הגרסה המשפחתית

ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים אתם חבורת הרפקתנים שהוזמנתם לטירתו של מרלין, המכשף הגדול, בכדי לעמוד במבחני הגורל והנצח.שנתו של מרלין נדדה שנים במחשבותיו על המבחנים הללו.. האם אתן תוכלו להם בשעה אחת? החדר

קרא עוד »
חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים חיפשתם חדר בריחה ל7 אנשים? יש לנו כמה פתרונות מעולים בשבילכם. חדר בריחה ל7 אנשים יכול להיות חדר בריחה למשפחה ויכול

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן