10 דברים שהופכים חדר בריחה למוצלח

חדרי בריחה או בשם המוכר יותר אסקייפ רום זהו טרנד חדש שהולך ומתפשט בשנים האחרונות בקצב מסחרר כאשר כל הזמן מוקמים עוד ועוד חדרים כאלה.

אספנו עבורכם עשרה דברים אותם כדאי לכם לדעת על חדר הבריחה
וכמובן אלו הופכים את האטרקציה למוצלחת ומיוחדת במינו:

Business person looking at wall with light tunnel opening concept

  1. חדר בריחה מכונה כך אך הוא לא כולל בהכרח חדר אחד בלבד. עם ההתקדמות של המשחק ובמהלך העלילה המשחקים עשויים למצוא את עצמם מגיעים לחדר שני ואחר כך גם לחדר שלישי.
  2. חדר בריחה כולל מגוון רחב של משחקים כך שאם כבר התנסיתם בעבר במשחק מסוים וכעת בא לכם לגוון, הרי שזה אפשרי. קיימים מגוון משחקים ברמות שונות וכל משחק יכול למצוא את האקשן המתאים לו.
  3. חדרי בריחה הם הרפתקה מדהימה שיכולה להתאים למספר אנשים. המספר האידיאלי בדרך כלל ינוע בין שניים לשישה אנשים כאשר הדבר תלוי בגודל של החדר וגם ברמת הקושי של המשחקים. זה אחד מהדברים שמייחדים את חדרי הבריחה והופכים אותם למיוחדים ולפופולאריים כל כך, כאשר ניתן לבחור באקשן שחדר הבריחה מציע עבור ימי הולדת, פעילות בימי חופשה או סתם כחוויה מאתגרת כאשר מחפשים אטרקציה עם הרבה אקשן וריגושים עם חוויות יוצאות דופן.
  4. ישנן חדרי בריחה שמציעים שני חדרי בריחה זהים לחלוטין כאשר ניתן להתחרות בהם בשתי קבוצות בו זמנית. ברור שהתחרות בין הקבוצות מעצימה מאוד את החוויה והופכת את האטרקציה לעוצמתית ומותחת במיוחד.
  5. כמו בכל משחק גם במשחק בריחה אתם יכולים להיות הטובים ביותר. ברוב רובם של חדרי הבריחה נוהגים לציין ולזכור את הקבוצה שהצליחה לשבור שיאים. אז אם אתם חושבים שאתם חכמים, בואו והוכיחו את עצמכם ואולי אתם תזכו בתהילה.
  6. מה יקרה אם לא תצליחו לפתור את החידות? כאן חשוב שתדעו. חדר בריחה זה לא מבחן שאתם חייבים לעמוד בו. אנחנו יודעים וזוכרים שהמטרה שלכם היא ליהנות ועל כן אנחנו מפזרים עבורכם רמזים כדי להקל עליכם את המשימות ולסייע לכם לפתור את האתגרים שעומדים לפניכם. עליכם לזכור שכל חידה היא אפשרית. התאמצו ואולי תצליחו לגלות את הפתרון.
  7. לכל חדר בריחה יש בדרך כלל סיפור נושא. סיפור הנושא מנהל בעצם את כל המשחק כך שכאשר אתם פותרים את החידות אתם מתקדמים הלאה בהמשך של הסיפור. בכל חדר בריחה ישנו כמובן סיפור מתח שונה המצליח להכניס אתכם לאווירה ולגרום לכם לרצות לפענח ולפתור אותה עד לסוף הטוב. מעניין שבכל מדינה בוחרים בסיפור המדבר ללב התושבים של אותו המקום, ובהתאם לתרבות שלהם. כך למשל יהיו הסיפורים בחדרי הבריחה האמריקאים, על רוצחים סדרתיים או לדוגמא בסלובניה, שם תמצאו את הסיפורים על טירות רדופות ערפדים וכן על זה הדרך…
  8. חדרי הבריחה הולכים ומשתכללים כל הזמן כך שיש מה לחפש שוב בחדרי בריחה בהם כבר בקרתם.
  9. בגלל שחדרי הבריחה נפוצים בכל העולם מתאפשר עבור קהילת השחקנים לצבור עוד ועוד חדרי בריחה.
  10. אחד מהחידושים הגדולים בתחום של חדרי הבריחה אלו משקפי VR משקפיים אלו משקפים מציאות מדומה ואלו משדרגים את המשחק לחוויה בלתי נשכחת.

צור קשר מהיר

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן