מסיבת רווקים ורווקות באווירה אחרת

חדרי בריחה או בשמם הנוסף " חדרי מילוט " הפכו להיות טרנד לוהט בשנים האחרונות ולא בכדי. קיימים סוגים שונים של חדרי בריחה ברחבי הארץ (וגם בעולם), לכל חדר יש את קונספט מיוחד וסיפור שונה. חדרי הבריחה החלו לראשונה ביפן לפני עשר שנים בערך ובמשך הזמן המשחק צבר תאוצה ואומץ במדינות רבות.


מדובר במשחק זוגי או קבוצתי מאתגר, מעניין ומגבש. המטרה הסופית של כל חדר בריחה היא להצליח "לברוח" מהחדר בזמן שהוקצב למשחק.

 אז אם אתם מעוניינים במסיבת רווקים ורווקות קצת אחרת – בואו לעשות אותה בחדרי בריחה! כי אם את/אתה לא יכולים לברוח מהחתונה, אז לפחות בואו לברוח מהחדר. 

אם גם אתם מהזוגות שמאסו במסיבות הרווקים הסטנדרטיות של שמש, בריכה, וילה ובעיקר אוכל ממליצים לכם להיכנס לאחד מחדרי הבריחה שלנו ולחוות מסיבת רווקים באווירה אחרת.

 כדאי ואף מומלץ לערוך את המסיבה בחדר הבריחה ביחד ולא לחוד- כך תוכלו לעבור חוויה מאתגרת וכיפית ביחד ולהכיר ולגבש בין החברים שלך לחברים של החצי השני. אנו בטוחים שתוכלו למצוא ביחד את חדר הבריחה שיהיה טוב עבור כולכם מכיוון שקיימים סוגים שונים ומגוונים של חדרי בריחה.

חדר בריחה למסיבת רווקים ורווקות 

קיימים סוגים שונים של חדרי בריחה – בואו לבחור את החדר שלכם:

• חדר בריחה ברמות קושי משתנות – חדר בריחה מאתגר ביותר שהקונספט העיקרי שלו הוא רמת קושי שונה מקבוצה לקבוצה. במהלך פתרון כל משימה רמת הקושי של החדר תעלה בהתאם לרמת הקבוצה. גם אם תחזרו לאותו החדר בפעם אחרת עם אנשים אחרים, תוכלו לחוות משחק שונה לחלוטין מהפעם הראשונה.


• חדר בריחה מבוסס סרט או סיפור מוכר – מדובר בחדר בריחה עם סיפור דמיוני או אמיתי המוכר לכולם. כך תוכלו לחוות את הסיפור מנקודת מבט אחרת. אם מדובר בחדר בריחה מבוסס סרט תוכלו להרגיש בחלק מצוות השחקנים באמצעות עזרים ואלמנטים שונים שיופיעו תוך כדי ההתקדמות במשימות בחדר בריחה.


• חדרי בריחה בסגנון בלשי – חדרי בריחה בלשים מאופיינים במספר רב של חידות ואלמנטים הקשורים אחד לשני. לכל אלמנט יש קשר לאלמנט הבא אחריו וחשוב לפתור את כולם ביחד כדי להגיע לפתרון ולהצליח לברוח מהחדר בזמן הנדרש. חדרי בריחה בלשיים הם בסגנון שרלוק הולמס הבלש הנודע הידוע בפתירת תעלומות בלשיות מורכבות ומעניינות ביותר.

המלצות לחדרי בריחה:

לפני החלטה על בחירת חדר הבריחה עבורכם, כדאי שתדעו לבחור את החדר שיהיה מהנה ביותר עבור כל הקבוצה שאתכם.

 לפני בחירת החדר כדאי להבין עם אילו סוג אנשים אתם מגיעים, אם אילו אנשים שאוהבים אקשן כמוכם ולא מפחדים מאתגר- מומלץ ללכת איתם לחדר בריחה שיש בו רמת קושי גבוהה כך שלא "תשתעממו" מהר מידי ותצליחו לברוח מהחדר מהר ללא מיצוי הזמן וההנאה.

 במידה והחלטתם ללכת בפעם הראשונה לחדר בריחה- קודם כל, הגיע הזמן באמת! דבר שני, אתם לא תתחרטו על כך! בנוסף מכיוון שזהו הניסיון וההיכרות הראשונה שלכם עם המשחק מומלץ מאוד לבחור את החדר עם רמת הקושי הקלה שיש, זאת כדי שתלמדו להבין את מהלך המשחק תוך כדי הזמן המוקצב וגם את האפשרות להשיג את המטרה של המשחק ולברוח מהחדר!

צור קשר מהיר

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן