ברכות לפותרים עוד חדר בריחה

טיפים לפתור חדרי בריחה במהירות

שוב הגיע סוף השבוע ושוב יש את אותה התלבטות כמו בכל שבוע – מה נעשה בסוף שבוע הזה? אז כמובן שיש את הבחירות השגרתיות הרגילות כמו סרט, ארוחה, הליכה למועדון ריקודים או סתם להישאר בבית ולעשות מרתון של הסדרה שאתם הכי אוהבים. לנו יש המלצה אחרת עבורכם, בואו למשחק הכי מאתגר שיש! בואו לשחק במשחק שמשגע את המדינה – חדרי בריחה. נראה אם תצליחו לברוח מהחדר…

מהו חדר בריחה

חדר בריחה לקבוצה גדולה הוא משחק לקבוצות או למשפחה. לכל חדר בריחה יש סיפור והמטרה הסופית של המשחק היא להצליח לברוח מהחדר. בכל חדר בריחה מפוזרים משימות הניתנות לפתרון על ידי שיתוף פעולה של כל חברי הקבוצה. הבאנו לכם מדריך קצר עם טיפים שימושיים שיעזרו לכם לפתור חדרי בריחה במהירות!

ברכות לפותרים עוד חדר בריחה

טיפים לפתרון חדרי בריחה

  • הקשבה – לפני כל כניסה לחדר בריחה תקבלו תקציר אודות החדר. התקציר יכול להיות באמצעים שונים: דפים, סרט קצר, הנחייה של אנשי הצוות ולפעמים גם סרטוני מציאות מדומה. בכל אופן, לא משנה באיזו דרך התקציר מתבצע- חשוב ביותר להקשיב לתקציב הזה מכיוון שזהו חלק משמעותי מפתרון המשחק.
  • שיתוף פעולה – שיתוף פעולה בין כל חברי הקבוצה הינו המפתח להצלת המשחק. אם אתם אנשים עם כבוד, אוהבים משחקי כוח או שבאתם עם מטענים רגשיים מהבית, תעשו טובה ואל תכניסו אותם אתכם לחדר הבריחה. ישנם חדרים בהם כל המשימות תלויות על שיתוף פעולה תוך כדי ביצוע משימה, כך שאם אחד מחברי הקבוצה לא ישתף פעולה זה עלול לגרור לחוסר הצלחה ובעיקר חוסר הנאה. כבדו אחד את השני ותעבדו בצוות.
  • בחירת חדר – ישנם סוגים שונים של חדרי בריחה, מחדר בריחה בעל רמת קושי קלה מאוד ועד חדר בריחה עם משימות מורכבות ביותר וקשות לפיצוח. לכן, כדאי לחשוב טוב לפני שבוחרים את החדר אליו נכנסים. חשוב לדעת האם החדר אותו בחרתם יהיה מתאים לכל חברי הקבוצה מבחינת קושי וגם מבחינת הסיפור שהוא מספר. מי שפחות מתחבר לסיפור של החדר עלול לפגוע בהצלחת משחק.
  • חלוקה לזוגות – ישנם חדרים המכילים משימות מורכבות שלעיתים אינן קשורות אחת לשנייה. לכן, חשוב להבין זאת כבר בהתחלה ולדעת כיצד להתחלק לזוגות בהתאם כך שכל זוג יוכל להגיע לפתרון במשימה שלו ולעבור לחלק הבא ללא קושי.
  • שחררו! – אם נכנסתם לחדר והתחלקתם לזוגות אך אינכם מצליחים לפענח את החידה, אל תתעקשו על מציאת פתרון… אל תשכחו שהזמן שלכם מוקצב, לכן שחררו ודעו מתי כדאי להחליף משימות בין הזוגות כדי להצליח במשחק.
  • היעזרו ברמזים – אין ספק שהכי כיף במשחק של חדרי בריחה לפתור את המשימות במהירות ולפני הזמן המוקצב, יותר כיף מכך הוא להצליח לפענח את החדר לבד וללא עזרה. אך זכרו שזו לא בושה כלל לבקש עזרה כשצריך! כל חדר יש מפעיל שיכול לתת לכם רמזים במידה ותבקשו. זכרו שהמטרה של המשחק היא להצליח לברוח מהחדר ולא לפתור את המשימות ללא עזרה.

מעל לכל, ההנאה היא המרכיב החשוב ביותר. זכרו שזו המטרה המרכזית שבגללה באתם לחדר הבריחה. לכן אם לא הולך ולא הצלחתם – לא נורא. בטוחים שתצליחו בפעם הבאה.

צור קשר מהיר

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד. אנחנו יושבים במרכז תל אביב

קרא עוד »
חדר סודות היקום - הגרסה המשפחתית

ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים אתם חבורת הרפקתנים שהוזמנתם לטירתו של מרלין, המכשף הגדול, בכדי לעמוד במבחני הגורל והנצח.שנתו של מרלין נדדה שנים במחשבותיו על המבחנים הללו.. האם אתן תוכלו להם בשעה אחת? החדר

קרא עוד »
חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול: כל מה שצריך לדעת חדר בריחה כפול הינו שני חדרים זהים  שנכנסים אליהם ועושים תחרות מי יוצא קודם. חדר בריחה כפול הינו

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן