חדר בריחה ל12 אנשים

אתם קבוצה. קבוצה גדולה ועדיין רוצים לחוות ולהנות יחד מחדר בריחה… שלא יגידו לכם שזה לא אפשרי! אצלנו במיסטיקרום יש דו חדר בריחה שתוכנן בדיוק לזה.

חדר בריחה ל12, זה  דבר מיוחד. בד"כ לחדרי בריחה מומלץ להגיע – 3-5 אורחים. וככה המנוסים והמקצועניים נהנים  מחווית החדר ומפתרון חידות החדר אבל לא הכל בחיים זה לפתור חידות של חדרי בריחה. וחוויות חדר אצל רובנו היא גם חוויה חברתית לגמרי!

חדרי בריחה לקבוצות גדולות – משפחה, מקומות עבודה וכו'

אתם קבוצה (חברים / מקום עבודה / משפחה..) ורוצים לחוות הדברים יחד – זכותכם. אפשר לחוות חדר בכיף גם 5, 6 וגם חדר בריחה ל7 זה בסדר ויכולים כל האורחים לגמרי להנות. (אצלנו חדר ספר סודות היקום למשל מעולה לקבוצות גדולות של 7-8-9 מכיון שהוא גדול, מרווח ומכיל חידות מקבילות כמו גם חיודת הדורשות שיתופי פעולה בין האורחים ככה שגם קבוצות גדולות יהנו שם)

אבל מה עם מספרים גדולים יותר?

למשל חדר בריחה ל12 אורחים? או אפילו חדר בריחה ל14 אורחים?

אז זהו בדיוק. 

יש לנו מתחם חדרי בריחה וגם מתחם נוסף הצמוד אליו. (ככה שבשניהם יחד אנחנו יכולים להכיל אירועים של עד 44 אורחים ) אורחים יכולים להכנס באותו זמן למספר חדרים שונים שבמתחם וזה אחלה, אבל ידענו שקבוצות 8-14 אורחים מחפשות משהו יותר טוב. הן לא רוצות להיות יחד באותו המתחם ולעשות חדרים שונים….ולכן כשבנינו את שני חדרי משימה קטלנית  (שני חדרים זהים שקבוצות יכולות להכנס ולעשות תחרות אחת נגד השנייה) חשבנו בדיוק על הנקודה הזו – איך אפשר לתכנן חדר בריחה שגם 12 אורחים יהנו בו? חדר בריחה שגם 14 איש יצליחו גם לחוות אחד את השני, חדר בריחה שיהיה ל 12 אורחים שיהיה לא פחות ממעולה, חדר בריחה ל13 אורחים ואפילו חדר בריחה ל14 אורחים ? 

ידענו שמצד אחד אי אפשר לתת למספר אורחים קטן להשתלט לרוב גדול על החידות (מה שיכול לקרות שכולם יחד) ומצד שני צריך לתת לאורחים לחוות ולהנות מהנוכחות של כולם ובנוסף – חשוב שיהיה להם חוויות אחד עם השני (בין הקבוצות) כך שאח"כ יוכלו לחלוק חוויות ולצחוק על מה שחוו….

חדר בריחה ל12 אנשים – חדר משחקי קרב 

חשבנו וחשבנו ובסוף מצאנו פתרוו מעולה – ויצרנו את משחקי קרב!!

מצד אחד יש פיצול לשני חדרים ככה שיחס החידות פר אורח נשמר גבוה, ומצד שני יצרנו אלמנט של טובים ורעים הנאבקים זה בזה והכי חשוב –  יצרנו אינטרקציות בין החדרים ככה שהאורחים בחדר אחד חווים חוויות עם חבריהם שבחדר השני וזה לאורך כל החדר… הרצנו החדר עם קבוצות שונות ואז פתחנו.

תגובות נלהבות לא איחרו להגיע.

מאז נהנים אצלנו קבוצות רבות בין אם קבוצות ממקומות עבודה (וויקס, מיקרוסופט, גוגל, IBM ועוד עשרות חברות הייטק ובכלל) דרך מסגרות צבאיות ועד משפחות בתחרות בין משפחות האחים / הבני דודים וכו'

זהו דו חדר בריחה למבוגרים, אך ברור שגם הילדים מאד יהנו בו. 

לחדר זו יש גם גירסה אלכוהולית. (למבוגרים בלבד! בתוספת תשלום). בגירסה זו, המשתלבת היטב בסיפור החדר ובמהלך הדברים, לכל אורח מחכה באחד מחללי החדר, בקבוקון אלכוהול קטן אישי לפי טעמו (בד"כ המלאי מגוון וכולל : ייגר, וודקה, ערק, פיגלינג, בייליס, יין אדום, וויסקי ועוד )

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן