חדרי בריחה למשפחות: חדרי בריחה ללא ספק אחת החוויות הטובות ביותר למשפחה

חדר בריחה הוא אחת החוויות המשפחתיות החזקות ביותר. זו אינה חוויה פסיבית של לשבת ולראות סרט, זה לא חוויה של לשבת ולאכול יחד במסעדה. זו כן חוויה פעילה, מנותקת ממסכים, שבה תגלו אצלנו עד כמה הילדים שלכם חכמים.

דבר מקסים הוא לראות שיתוף פעולה משפחתי בחדר. מדהים איך הילד בן ה7 יכול להאיר את עיני המשפחה למשהו שהם בכלל לא ראו. והילדה בת ה12 יכולה לפתור בכלל הכל ולהיות אף חזקה מהוריה

הסבא והסבתא יכולים גם הם להנות ולהתרשם מהפעילות המשפחתית מגבשת להתרשם ולהתפעם גם מיכולות הנכדים והנכדות יש משפחות גדולות ויש משפחות קטנות ולנו יש חדרים שמותאמים לכל אופציה.

מגוון חדרי בריחה למשפחות

יש לנו חדר בריחה ל8 אנשים בתל אביב וזה מתאים מאד למשפחות גדולות. חדר בריחה ל8 מתוכנן כך שיהיה כל הזמן חידות מקבילות לפתירה וגם חידות הדורשות שיתופי פעולה בין האורחים. כמובן שחדר זה גם מתאים מאד למשפחות של 6 או 7.

חדר קללת הפרעונים שלנו מתאים מאד למשפחות לא גדולות (עד 7 אורחים, רצוי 4-6)  והוא גם חדר בריחה ל2 משתתפים – חדר בריחה לזוגות

חדרי בריחה גדולים במיוחד

חדר בריחה ל15 איש זה חדר משחקי קרב – זה אופציה מעולה לשתי משפחות שרוצות לעשות קרב אחד נגד השני. קרב שילווה בהרבה צחוקים. חדר זה הינו גם אופציה טובה למשפחה מורחבת כחוויה מגבשת. הבני דודים יכולים להכינס לקרב שיכריע מי מלך!

חדר בריחה ל15 איש זה תכנון מיוחד – הקבוצה תתחלק בעצם לשני חדרים נפרדים (אך די זהים) כך שלכל משפחה יהיה חידות לפתור (ולא 15 איש יעוטו על חידה אחת ) אבל פה, וזה ייחודי אצלנו, לאורך כל המשחק יהיו אינטרקציות בין החדרים כך שההפרדה לא תהיה מוחלטת ואפילו להפך – אח"כ ירוצו הרבה צחוקים על כל החוויה המשותפת.

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן