חדר בריחה בשילוב אלכוהול

חדר בריחה בשילוב אלכוהול - מגוון ומאתגר במיוחד

אתם רוצים לעשות חדר בריחה? פעילות כיף עם החבר'ה, ערב גיבוש מהעבודה, להיות עם החברה בקטע רומנטי…
קצת אלכוהול תמיד עושה שמח ומרומם האווירה.

אז מי אמר שאי אפשר לשלב בין הדברים?

אצלנו במיסטיקרום אפשר לקבל צייסר חינם ביציאה מהחדר או לפני הכניסה לחדר (ככה אולי יהיה לכם תירוץ למה נזקקתם לאותה עזרה..) כמובן רק לגילאי 18+ ובשיקול דעת המפעיל. אל תתביישו לבקש (-:

מה שעוד יותר מגניב, יש אצלנו את חדר משימה קטלנית ואת חדרי משחקי קרב.
בחדרים אלו קטע של אלכוהול מסתדר היטב כשידרוג לחדר – ומשתלב יופי בעלילת החדר ובמהלך החדר.
ומכיון שאנחנו ברמנים מקצועיים אנחנו יודעים שלכל אחד באלכוהול יש האהבות שלו. לפיכך בחדר זה תתבקשו לפרט, רצוי מראש , את אהבתכם (אפשר גם בכניסה לפני החדר)

מבחר מגוון ואיכותי הקיים בחדר הבריחה

וודקה (אבסולוט או סטולי) , יין אדום , וויסקי (וולנטיין או J&B ) פיגלינג, ערק, אוזו, אמרולה (סוג איירישקרים) קוונטרו ועוד. כמובן שגם השדרוג האלכוהולי אפשרי רק לגילאי 18+, ובשיקול דעת המפעיל. וכרוך בתוספת עלות קטנה.

אולי יעניין אתכם גם:

חדר בריחה ל 12 אנשים | חדר בריחה ל 10 משתתפים | חדר בריחה ל 8 משתתפים

שאלות ותשובות

במיסטיקרום לא רק שניתן לקבל אלכוהול ביציאה מחדר הבריחה, אלא גם לפני הכניסה לחדר עצמו. אנו מציעים לקבל "צייסר חינם" בשביל ליהנות מהאווירה ולהתרגש לקראת החוויה שבפנים. חשוב לזכור שכל עניין שדרוג האלכוהול הינו לגילאי 18+.

קיים מבחר מגוון ואיכותי של משקאות אלכוהוליים השונים שניתן לקבל בחדר הבריחה. הרשימה כוללת וודקה (סוגים כמו אבסולוט או סטולי), יין אדום, וויסקי (סוגים כמו וולנטיין או J&B), פיגלינג, ערק, אוזו, אמרולה (סוג של אירישקרים), קוונטרו ועוד משקאות חריפים. המגוון מאפשר לבחור את המשקה המועדף, בהתאם לטעמים אישיים. *הוספת משקה אלכוהולי הינו בתוספת תשלום.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

מנסים ובודקים מה הכי יתאים

כיצד בוחרים חדר בריחה

כיצד בוחרים חדר בריחה? המדריך המלא לשנת 2024 החברים שלכם ממלאים את רשתות החברתיות בתמונות מחדרי בריחה שפתרו בהצלחה? נראה שהגיע הזמן שתוכיחו את עצמכם!

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן