חדרי בריחה ליום גיבוש של העובדים

חדרי בריחה ליום גיבוש של העובדים

העבודה שלנו היא פרנסתנו. כמעט אצל כל אדם עובד מקום העבודה שלו הוא כמו הבית השני שלו מכיוון שרוב היום שלו הוא בעבודה. כל אחד רוצה שהעבודה שלו תהיה מעניינת, עם אנשים מעניינים שכיף לראות ולדבר איתם כל יום. חלק גדול מהאווירה החיובית שיש בכל מקום עבודה הוא הגיבוש ויחסים הטובים שיש בין כולם. אין ספק שחברה מצליחה היא חברה שהעובדים בה מרוצים כך שתפוקת העבודה שלהם היא בהתאם.

כדי לשמור על יחסים טובים בין העובדים ולהשאיר אותם מגובשים, כדאי להוציא אותם מידי פעם לימי כיף וימי גיבוש שרק יעצימו את האווירה החיובית השוררת במשרד. אין זה משנה אם מדובר בחברה גדולה או קטנה, מכיוון שכל עובד רוצה לפעמים קצת "לשבור שגרה" ולעשות דברים נוספים חוץ מהקלדת נתונים, שיחות עם לקוחות ופגישות מסביב לשעון. ימי גיבוש לעובדים יכול לתרום רבות להרגשה הכללית בחברה. אז אם אתה בעל עסק ומתלבט את מי מהעובדים לקדם- קח אותם לחווית חדר בריחה במרכז, כך גם תוכל לראות למי יש נתונים נוספים שלא חשבת עליהם וגם תקבל חווית גיבוש לעובדים. אנו נוכל לספק עבורכם חדרי בריחה עם חלל גדול המותאמים לקבוצה גדולה של אנשים. ניתן כמובן גם לחלק את הקבוצה בין סוגי החדרים השונים כך שכל קבוצה תחווה חדר ומשימות מסוג אחר.

יום גיבוש בחדרי בריחה של מיסטיקרום

חדרי בריחה בדרגות קושי שונות:

אם אינך בטוח איזה חדר יוכל להתאים לעובדים שלך, אל דאגה! אצלנו תוכל לברוח חדרים לפי דרגות קושי שונות וכך לדאוג להנאה מרובה אצל כל העובדים.

  • רמת קושי קלה – אלו חדרים עם חידות ומשימות המתאימות ביותר עבור קהל יעד צעיר או קהל יעד שאינו היה בעבר בחדרי בריחה וזו הפעם הראשונה שלו. בכל חדר בריחה אין צורך בידע מוקדם כמו מתמטיקה או ידע מיוחד של שפות. כל הרעיון של חדר בריחה הוא שפוט לחשוב מחוץ לקופסא!
  • רמת קושי קשה – חדרי בריחה ברמת קושי שהיא בינונית-קשה מותאמת עבור כאלו המעוניינים באתגרים וגם כאלו אשר מנוסים בחדרי בריחה ומכירים את הקונספט. התחלתם במשימה בחדר עם רמת קושי קשה ואתם מרגישים שלא הצלחתם לפתור את המשימה הראשונה? אל דאגה! המפעילים שלנו עוקבים אחריכם במהלך כל המשחק ויוכלו לעזור לכם להתגבר על הקושי בעזרת רמזים.

יתרונות חוויית חדרי בריחה:

מיד לאחר סיום המשחק והצלחה לברוח מהחדר- העובדים שלכם לא יפסיקו להודות לכם! החוויה שמרגישים במהלך חדר בריחה היא כיפית ומהנה ביותר בזכות שיתוף הפעולה התמידי שהעובדים שלכם נמצאים בו. אם קיים בכם חשש שאחד העובדים לא מסתדר בצורה טובה עם אנשים מסוימים בחברה, אנו ממליצים לכם להכניס אותם ביחד לחדר בריחה כדי שיוכלו להתגבר על חילוקי הדעות ביניהם ובזכות שיתוף פעולה הדדי יצליחו להימלט מהחדר ולהצליח במשחק. בזכות חדר הבריחה תוכלו להבחין בעובדים שתמיד היו נראים לכם שקטים ומופנמים ופתאום במהלך המשחק תגלו אותם ותראו עובדים ההפך הגמור ממה שחשבתם! תוכלו להבחין שהם אנשים עם מוטיבציה גדולה וכושר הובלה מיוחד. מצד שני, תוכלו גם להבחין בעובדים שהם קצת פחות ממה שציפיתם.

צור קשר מהיר

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד. אנחנו יושבים במרכז תל אביב

קרא עוד »
חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים

חדר בריחה ל7 אנשים חיפשתם חדר בריחה ל7 אנשים? יש לנו כמה פתרונות מעולים בשבילכם. חדר בריחה ל7 אנשים יכול להיות חדר בריחה למשפחה ויכול

קרא עוד »
חדר סודות היקום - הגרסה המשפחתית

ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים אתם חבורת הרפקתנים שהוזמנתם לטירתו של מרלין, המכשף הגדול, בכדי לעמוד במבחני הגורל והנצח.שנתו של מרלין נדדה שנים במחשבותיו על המבחנים הללו.. האם אתן תוכלו להם בשעה אחת? החדר

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן