חדרי בריחה לחמישה משתתפים ומעלה

אתם נכנסים והדלת נסגרת. מכאן והלאה, יש לכם שעה אחת בלבד להבין כיצד יוצאים מהחדר הזה תוך שימוש בחפצים שבתוכו, בשכל הישר, הרבה מאוד אמביציה וגם כמויות אדירות של שיתוף פעולה. נשמע לכם כמו ההרפתקה הבאה? הנה כל הסיבות להגיע כקבוצה של 5 אנשים ומעלה.

חדר בריחה לקבוצה: כיפי, מגבש ומאתגר

חדרי בריחה נחשבים כיום לאחת האטרקציות האהובות והפופולריות ביותר לישראל ואנשים רבים לוקחים בה חלק: זוגות, משפחות, קבוצות, צוותי עובדים, מחלקות צבאיות ובקיצור מי לא. חדרי בריחה לחמישה משתתפים ומעלה בדרך כלל מאופיינים בדרגת קושי גבוהה יותר, שיכולה לנצל את כל זוגות העיניים, ההיגיון והחושים של הנוכחים. אם החדר יהיה קל מידי, סביר להניח שמציאת הרמזים תהיה קלה מאוד והחדר לא ימצה את עצמו. חדרים אלה מתאימים לכמה משתתפים שמעוניינים לחוות את החדר ביחד ולהתגבש תוך כדי.

צוותי עובדים מפתחים מיומנויות וכישורים אישיים

היכולת לייצר אינטראקציה בלתי פוסקת וגם לשמור על המתח המתאים באווירת החדר, מתאימים מאוד גם לסדנאות מנהלים או ראשי צוותים שזקוקים לסוג של מתודה, על מנת לשפר את דרכיהם ולהתייעל במקום העבודה, להתמודד עם אתגרים מפתיעים, לחץ זמנים, שיתוף פעולה במידה גבוהה וסיטואציות משתנות בקצב.

גיוון גדול יותר לאורך המשחק

חדרי בריחה שמתאימים לחמישה משתתפים ומעלה יכולים להציע מספר "קווסטים" קיימים. מובן שהכל תלוי בסוג החדר, אופן הבנייה שלו ותוכן החידות, אך חלק מהחדרים יציעו לכם להתמודד כקבוצה גם עם היכולת שלכם להיפרד, לפחות בחלק מהזמן. ישנם חדרי בריחה המציעים לקבוצה בעלת מספר משתתפים זוגי לעבור את אותו סוג החדר בשני מתחמים סמוכים לשם התחרות ביניהם וחלקם אף יעניקו לכם נקודת פתיחה מחללים שונים באותו החדר כך שתאלצו למצוא זה את זה בדרך יצירתית במיוחד ולחבור לשם השלמת המשימות.

חדרי בריחה מומלצים לקבוצות של 5 משתתפים ומעלה

חדר קללת הפרעונים (מתאים לקבוצות של עד 7 משתתפים) – מצרים העתיקה מתעוררת לחיים ומביאה איתה קללה עתיקה שמאיימת להתפרץ. על מנת למנוע את המצב, עליכם למצוא את החוקרת האחרונה שחקרה את הקללה ונעלמה בפתאומיות… חדר מפתיע ומסקרן, מחייב שיתוף פעולה וסיעורי מוחות ומתאים מאוד גם למשפחות

The Other Side (מתאים לקבוצות של עד 6 משתתפים, מעל גיל 12) – ברוכים הבאים לבית העתיק ביותר בסביבה, מעוצב בקלאסיקה מהפנטת ומלא בקולות מסויטים של ספק רוחות רפאים, ספק משפחה שהתגוררה כאן ונעלמה באורח פלא. חדר בריחה לאמיצים בלבד, הדורש מהקבוצה לגלות אמפתיה ותמיכה אחד בשני תוך שהם חווים פחד מפעם לפעם.

חדר ספר סודות היקום (מתאים לקבוצות של עד 10 משתתפים) – קווסט רום עתיר השראה ודימיון שבו תצטרכו לחזור חזרה אל עולם החיים, לאחר שחוויתם תאונה ועברתם עם "רגל אחת" לעולם הבא. חדר זה הינו ברמה קשה (ניתן לבקש רמת קושי נמוכה יותר) ויצריך מכם הירתמות מלאה למשימה משותפת תוך שמירה עקבית על האינטראקציה, קצב ההתקדמות וחלוקת התפקידים.

 

חדרי בריחה רלוונטיים

הצד האחר - חדר בריחה בתל אביב

חדר הצד האחר

חדר בריחה THE OTHER SIDE (הצד האחר) הצד האחר הוא לא לבעלי לב חלש. זהו חדר העושה שילוב מדהים בין חידות ייחודיות ומאתגרות לבין אווירה

קרא עוד »
חדר קללת הפרעונים

חדר קללת הפרעונים

חדר בריחה קללת הפרעונים – חדר בריחה מעולם אחר! קללת הפרעונים הוא לא עוד סתם חדר, הוא חדר שיקח אותכם עד מצריים הרחוקה.בעל שתי רמות 

קרא עוד »
חדר בריחה: ספר סודות היקום

ספר סודות היקום

חדר בריחה ספר הסודות היקום – חדר בריחה עוצר נשימה ספר סודות היקום הוא לא עוד סתם חדר בריחה, הוא חדר שיקח אותכם עד קצה

קרא עוד »

צור קשר מהיר

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן