הדרך החדשה לליבה של האישה

בשנים האחרונות נחשפנו לטרנד חדש ומסעיר של משחק חברה מציאותי אשר בו נועלים בחדר אחד מספר משתתפים שאמורים לשחק במשחק בריחה. זאת על ידי חפצים שנמצאים בחדר אותם הם צריכים למצוא ולהשתמש בהם על מנת לפתור סדרה של חידות, לפענח צופנים ולמצוא רמזים שונים, כדי להצליח להימלט מהחדר. המשחק הינו מוגבל בזמן ולרוב יוקצבו לשם כך שישים דקות. חדרי בריחה מוכרים בשמות שונים, כמו חדרי קווסט, חדרי מילוט, או משחקי היחלצות מחדר.

בישראל קיימים היום עשרות חדרי בריחה בערים רבות בארץ, כאשר כל הזמן מתווספים עוד ועוד חדרים כאלה.

מחפש מחווה מתאימה לאישה? קח אותה לחדר בריחה…

כאשר אנחנו מחפשים מחווה מיוחדת ומסעירה עבור אישה או חברה, חוויה ייחודית שתהפוך לעוצמתית ומיוחדת במינה ותתרום ותשדרג את הקשר הזוגי, הרעיון המוצלח ביותר יהיה משחק בריחה. במשחק הבריחה אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה שונה מכל מה שהכרתם ושמעתם עד היום. אתם ננעלים בחדר חשוך, ואתם מוצאים את עצמכם פתאום בעולם אחר לגמרי מכל העולם שנמצא מאחורי הדלת.

החוויה בחדר היא חוויה ייחודית ומדהימה מעין כמותה. לא תוכלו למצוא שום פעילות אטרקטיבית בסדר גודל מדהים שכזה. מדובר בשעה ארוכה של שישים דקות תמימות אשר בהם אתם מוצאים את עצמכם מנסים בכל דרך לברוח מהחדר. כל האפשרויות עומדות בעצם לפניכם, אך כולם משמשים רק כרמזים ואם לא תשכילו לפענח אותם נכון הרי שלא תצליחו לצאת מהחדר. אין ספק שמשחק מאתגר ומדהים שכזה יכול לתרום רבות לכל זוג ולכל קשר.

דייט מושלם בחדר בריחה בתל אביב

איך מתנהל המשחק?

בחדרי בריחה או בשמם אסקייפ רום קיימים כמה וכמה סוגים של משחקים כאשר המשחקים הללו מדורגים על פי רמות קושי משתנות. המשחק מוכנס לחדר החשוך והוא צריך למצוא את הדרך כיצד לברוח מהפושעים שאורבים לו או שרודפים אחריו. המשימה היא כמובן להצליח לצאת לחופשי אך זה ממש לא פשוט ולפחות לא כמו שזה נשמע. קיימים מכשולים רבים מאוד בדרך ומפוזרים גם חידות רבות, אתגרים שיש לפצח, רמזים וצופנים שונים אותם יש לפענח כאשר הפיענוח והפיצוח הנכון מוביל להיחלצות מהחדר לפני שתם הזמן המוקצב למשחק.

משחקי בריחה עם חברים

ניתן לבחור ולשחק את משחקי הבריחה הללו יחד עם משתתפים נוספים הבאים לסייע למשחק או לחילופין, לשחק נגדו. אין ספק ששתי האפשרויות מדהימות ומעצימות את החוויה

אך כאשר מדובר במשחק תחרותי עם התנגדות של חבר שמנסה בכל כוחו למנוע את ההיחלצות שלנו מהחדר כאשר אנחנו גם עושים את אותו הדבר נגדו, הרי שהחוויה מתעצמת והופכת לחוויה ייחודית ומיוחדת במינה.

אז אם אתם מחפשים מקום מעניין לטייל וליהנות רק שניכם, הכתובת היא אסקייפ רום מרכז. החדר מציע את האפשרות לשחק בכל רמה ובמגוון סגנונות כאשר כל אחד יכול לבחור לעצמו את המשחק שיהיה הכי אטרקטיבי ומתאים עבורו.

אז כל שעליכם לעשות זה פשוט לנסות לאתר חדר הבריחה סמוך למקום המגורים שלכם, ופשוט לצאת לשחק.

המשחק המדהים יתרום רבות לקשר שביניכם ויעצים אותו מאוד ואתם תמצאו את עצמכם נהנים משעה ארוכה של אקשן וכיף.

דייט חווייתי באסקייפ רום

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן