חדר בריחה בתל אביב - להציל את הממלכה

חדר בריחה להציל את הממלכה (משחקי קרב)

אתם סוכנים המגינים על הממסד מפני מחבלים המתקדמים במקביל אליכם בדרך לפעולת חבלה מטורפת. האם תצליחו לעצור בעדם? התהיו זריזים מהם?

מגוון ממשקי אינטראקציה לאורך החדר יצרו קשר מתמשך בין הקבוצות

זהו חדר בריחה מותח משעשע ומאתגר. החדר מומלץ במיוחד לימי גיבוש ואירועים מיוחדים. חדר בריחה להציל את הממלכה הינו חלק מהדו חדר של משחקי קרב.

הדו חדר משחקי קרב מורכב מחדר משחקי קרב – פעולת טרור וחדר משחקי קרב- להגן על הממלכה. את שני החדרים הללו נדרש לשחק יחד. והיה אם חדר זה מוזמן ללא החדר המקביל אזי ישוחק בגירסת משימה קטלנית.

מי שבוחר להיכנס לחדר הבריחה להציל את הממלכה – בוחר להיות מכוחות הביטחון. כוחות הביטחון שנלחמים מזה זמן כנגד ארגון הטרור האנרכיסטי הרדיקליים החופשיים. ארגון הטרור הזה חובק עולם ושואף להקים סדר עולמי חדש. כמובן שאתם, כוחות הביטחון המסורים לסדר העולמי הקיים, לא תתנו לא להצליח במשימות הטרור שלו.

ופה, אתם יודעים שבכוונתם להטמין פצצה בוועידה בינלאומית אי שם בעולם.  פצצה שיכולה לחרב בניין שלם ולהפילו על כל מנהיגי העולם שנפגשים באותה ועידה. זו פעולה שתשפיע על העולם כולו.

הכל תלוי בכם. האם תעמדו בלחץ המשימה? האם תעמדו בלחץ נטרול הפצצה המתקתקת? הצלחת המשימה פה לא תלויה רק בקבוצה שלך. פה  נכנס עניין הדו חדר לפעולה…. 

פה, ארגון הטרור האנרכיסטי, חברי הרדיקליים החופשיים, נמצאים ממש ליד, במשרד הסמוך. פה מתחילה משימתם.

הם תצליחו להכשיל אותם כבר פה? או לפחות לעכבם….

חדר בריחה זה , עם מקבילו משחקי קרב – פעולת טרור, מאפשר לקבוצה גדולה (6-14) להתחלק לשתי קבוצות. לכל קבוצה יהיה חדר בריחה שלם לפתור, אבל פה במהלך המשחק יהיו אינטרקציות בין הקבוצות כך שההפרדה לא מוחלטת ואפילו להיפך –  במהלך החדר הולכים צחוקים על המאבק בין הקבוצות.

חדר זה ברמה בינונית – קשה. זהו חדר בריחה מותח משעשע ומאתגר, מומלץ במיוחד לימי גיבוש ואירועים מיוחדים. החדר נותן פתרון מעולה לקבוצות גדולות בכך שמאפשר להם להרוויח מכל העולמות : 

*להתחלק לשניים ובכך למנוע מצב של מספר אורחים רב המצטופף על כל חידה.

* החלוקה לארגון טרור הבא להטמין פצצה מול כוחות הביטחון הבאים לנטרלה, והאינטראקציות בין הקבוצות לאורך המשחק יוצרות מצב של צחוקים בין הקבוצות וחוויות משותפות. לקבוצות תחרותיות אנחנו מודדים זמנים קפדניים כאשר יש גם ניקוד על הצלחת משימות של אינטראקציות וכמובן הורדת ניקוד ככל שנעזרים ברמזים. החדר הינו של 75 דקות.

לחדר זה יש גם אפשרות מגניבה של שדרוג אלכוהולי (לגילאי 18+) בגירסה זו, המשתלבת היטב בסיפר החדר, מקבל כל אורח בקבוקון אלכוהול אישי לפי טעמו 

 

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן