חדר בריחה ל7 אנשים

חיפשתם חדר בריחה ל7 אנשים? יש לנו כמה פתרונות מעולים בשבילכם.

חדר בריחה ל7 אנשים יכול להיות חדר בריחה למשפחה ויכול להיות לקבוצת חברים או עבודה. 

לנו יש מספר חדרי בריחה בתל אביב שמאד מתאימים.

אם נדרש חדר בריחה ל7 , חדר בריחה למשפחות, חדר שמורכב מקבוצה מעורבת גילאים או עם ניסיון מועט הם מוזמנים אלינו  לקללת הפרעונים ולחוות הרפתקה במצרים העתיקה או NYC במהירות גבוהה וממש לחוש את הרכבת הדוהרת או ספר סודות היקום בחיפוש אחר הספר המופלא שיחזרנו לחיים או בגרסתו המשפחתית ספר הקסמים… אין חדר אחד נכון ושני לא – כל אחד מהחדרים הללו יתאים מאד לקבוצה של ה7 בחדר בריחה

אם נדרש חדר בריחה ל7, שהם קבוצה מנוסה  – היינו ממליצים יותר על ספר סודות היקום – שהוא חדר שמיועד לקבוצות גדולות (זהו גם חדר בריחה ל10). זהו חדר בריחה גדול מרווח עם חידות מקבילות, וחידות הדורשות שיתוף פעולה בין האורחים. לחדר גם רמת קושי משתנה כך שגם קבוצה גדולה ומתוחכמת לא תצא ממנו בקלות.

אם נדרש חדר בריחה ל7 מנוסים מאד (מאלה שמעדיפים להיות לא יותר מ3-4 בחדר) יש לנו פתרון מעולה -הדו חדר בריחה משחקי קרב. בחדר זה הם יתפצלו בין שני חדרים (קבוצה אחת ארגון טרור אנרכיסטי שבא להטמין פצצה וקבוצה שנייה כוחות הבטחון שבאים לנטרל אותה) ככה שלכל אורח יש חידות רבות לפתור, ומצד שני יש אינטרקציות בין החדרים כך שהקבוצות יחוו אחת את השנייה והפיצול לא יהיה מוחלט.

לסיכום:

אסקייפרום מומלץ במרכז הארץ, לאסקייפרום בתל אביב – יש לכם את אחד החדרים המעולים של המיסטיקרום.  

מאמרים נוספים באותו נושא:

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן