חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה

חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד.

אנחנו יושבים במרכז תל אביב ליד עזריאלי, שרונה. ואפילו עם חניה צמודה בערבים ובסופי שבוע, כך שמי שמחפש חדר בריחה בתל אביב, ורוצה להיות רגוע גם בעניין החניה בתל אביב – כבר התחלנו טוב.

ומה שיותר חשוב – יש לנו אחלה חדרי בריחה לילדים בתל אביב.

חדר קללת הפרעונים

חדר קללת הפרעונים הינו חדר לילדים בתל אביב. זה חדר משפחתי שלוקחים המשפחה להרפתקה מעולם אחר. מגוון החידות בחדר מאפשר גם לילדים להיות שותפים לפתרון החידות ואפילו להוביל אותן. מספר חידות אף מותאמות במיוחד לילדים ופתרונן גורם להם אושר רב.

החדר מספר על ארכיאולוגית שחקרה את קללת הפרעונים במצרים ונעלמה… אתם יוצאים למסע בעקבותיה…

חדר ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים הינו חדר לילדים בתל אביב.  ( החדר הינו גרסת משפחה / גרסת ילדים לחדר ספר סודות היקום. ) בחדר בריחה לילדים בתל אביב זה אתם נכנסים לטירתו של מרלין, המכשף הגדול. הוא בחר בכם לנסות לעמוד במבחני הגורל והנצח שהזוכה בהם יקבל את ספר הקסמים עם סוד הנצח הקסום. האם תצליחו לחדור לטירה? האם תצליחו לסיים המשימה?

חדר NYC במהירות גבוהה

חדר NYC במהירות גבוהה הינו חדר בריחה לילדים בתל אביב. זהו חדר שמתאים מאד למשפחות. החדר עם תפאורה ברמה גבוהה ביותר וככזה הוא לוקח אותכם לגמרי למסע ברכבת התחתית של ניו יורק.  כמובן שהמסע מסתבך כשנהג הרכבת קופץ באמצע הנסיעה ואתם עכשיו צריכים להגיע לתא הנהג בכדי לבלום הרכבת….

יש לנו גם את חדרי משימה קטלנית / משחקי קרב שיכולים להתאים מאד למשפחות עם מתבגרים ואת חדר הצד האחר שמתאים למשפחות או לילדים שמחפשים חדר בריחה מפחיד לילדים בתל אביב… 

מוזמנים להתייעץ איתנו בכדי להתאים לכם את החדר הטוב ביותר בשבילכם, בנפרד אין החלטה שהיא לא נכונה, ובכל חדר תהנו. אנחנו שואפים שההנאה תהיה מקסימלית.

שאלות ותשובות

במיסטיקרום יש מספר חדרים מותאמים במיוחד לילדים: "קללת הפרעונים" שהוא חדר משפחתי עם חידות שילדים יכולים להוביל, "ספר הקסמים" שהוא גרסת ילדים של "ספר סודות היקום" ו"NYC במהירות גבוהה" שמדמה מסע ברכבת התחתית של ניו יורק. שימו לב שאלו לא חדרי ילדים אלא חדרים משפחתיים אם חידות מגוונות. מנסיונו ילדים מאד נהנים בחדרים אלו ונהנים מאד לפתור חלק מהחידות.

(בדכ מגילאי 9-10 יש יכולות לפתור חידות בגילאים קטנים יותר יכולת הפתרון קטנה יותר אבל הם עדיין נהנים מאד מההרפתקה.

למשפחה עם מתבגרים מתאימים חדרי ספר סודות היקום, NYC במהירות גבוהה, קללת הפרעונים וגם מתבגרים אוהבים מאד את הקטע של חדר מפחיד – הצד האחר שלנו. שהינו חדר מאתגר ועניין הפחד בו מעצים את האתגר…

חשוב להתייעץ עם נציגי מיסטיקרום כדי להתאים את החדר בהתאם לגיל, כמות המשתתפים, הרכב הקבוצה, העדפות המשתתפים ורמת האתגר הרצויה. כל החדרים מתאימים ומבטיחים חוויה מקסימלית ומהנה. בדכ אין החלטה שהיא לא נכונה, אבל כן הצוות יעזור לכם להתכוונן על החדר הנכון ביותר עבורכם.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

מנסים ובודקים מה הכי יתאים

כיצד בוחרים חדר בריחה

כיצד בוחרים חדר בריחה? המדריך המלא לשנת 2024 החברים שלכם ממלאים את רשתות החברתיות בתמונות מחדרי בריחה שפתרו בהצלחה? נראה שהגיע הזמן שתוכיחו את עצמכם!

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן