חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה

חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד.

אנחנו יושבים במרכז תל אביב ליד עזריאלי, שרונה. ואפילו עם חניה צמודה בערבים ובסופי שבוע, כך שמי שמחפש חדר בריחה בתל אביב, ורוצה להיות רגוע גם בעניין החניה בתל אביב – כבר התחלנו טוב.

ומה שיותר חשוב – יש לנו אחלה חדרי בריחה לילדים בתל אביב.

חדר קללת הפרעונים

חדר קללת הפרעונים הינו חדר לילדים בתל אביב. זה חדר משפחתי שלוקחים המשפחה להרפתקה מעולם אחר. מגוון החידות בחדר מאפשר גם לילדים להיות שותפים לפתרון החידות ואפילו להוביל אותן. מספר חידות אף מותאמות במיוחד לילדים ופתרונן גורם להם אושר רב.

החדר מספר על ארכיאולוגית שחקרה את קללת הפרעונים במצרים ונעלמה… אתם יוצאים למסע בעקבותיה…

חדר ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים הינו חדר לילדים בתל אביב.  ( החדר הינו גרסת משפחה / גרסת ילדים לחדר ספר סודות היקום. ) בחדר בריחה לילדים בתל אביב זה אתם נכנסים לטירתו של מרלין, המכשף הגדול. הוא בחר בכם לנסות לעמוד במבחני הגורל והנצח שהזוכה בהם יקבל את ספר הקסמים עם סוד הנצח הקסום. האם תצליחו לחדור לטירה? האם תצליחו לסיים המשימה?

חדר NYC במהירות גבוהה

חדר NYC במהירות גבוהה הינו חדר בריחה לילדים בתל אביב. זהו חדר שמתאים מאד למשפחות. החדר עם תפאורה ברמה גבוהה ביותר וככזה הוא לוקח אותכם לגמרי למסע ברכבת התחתית של ניו יורק.  כמובן שהמסע מסתבך כשנהג הרכבת קופץ באמצע הנסיעה ואתם עכשיו צריכים להגיע לתא הנהג בכדי לבלום הרכבת….

יש לנו גם את חדרי משימה קטלנית / משחקי קרב שיכולים להתאים מאד למשפחות עם מתבגרים ואת חדר הצד האחר שמתאים למשפחות או לילדים שמחפשים חדר בריחה מפחיד לילדים בתל אביב… 

מוזמנים להתייעץ איתנו בכדי להתאים לכם את החדר הטוב ביותר בשבילכם, בנפרד אין החלטה שהיא לא נכונה, ובכל חדר תהנו. אנחנו שואפים שההנאה תהיה מקסימלית.

מאמרים נוספים באותו נושא:

 

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן