חדר בריחה כפול: כל מה שצריך לדעת

חדר בריחה כפול הינו שני חדרים זהים  שנכנסים אליהם ועושים תחרות מי יוצא קודם.

חדר בריחה כפול הינו חדר משימה קטלנית. יש לנו שני חדרים זהים של משימה קטלנית כך שקבוצות יכולות להכנס בו"ז לשני החדרים ולמדוד אחת ולתמיד איזה קבוצה חזקה יותר. ושהטובים ינצחו!

אנחנו במיסטיקרום לקחנו את הראש בראש של החדר הכפול הסטנדרטי צעד אחד קדימה. 

גירסה זו, של החדר משימה קטלנית, מיועדת במיוחד לקבוצות גדולות. גם בגירסה זו אפשר לעשות תחרות ראש בראש ולראות מי הקבוצה היותר מוכשרת וחזקה בפתרון חדרי בריחה… אבל פה כשהקבוצה תתחלק לשניים – קבוצה אחת טרוריסטים מארגון טרור אנרכיסטי – הרדיקליים החופשיים, וקבוצה שנייה כוחות הביטחון.

קבוצה אחת באה להטמין פצצה והקבוצה השנייה כמובן לנטרלה. ומה שמיוחד במשחקי קרב זה שבמהלך המשחק יהיו אינטראקציות בין הקבוצות כך שההפרדה לא מוחלטת וכל קבוצה יכולה לחבל או להפריע לעבודת הקבוצה המתחרה. במהלך המשחק ילכו צחוקים מסביב לאותם אינטראקציות (לקרוא על חדר בריחה כפול בגרסה זו – גרסת משחקי קרב – עבור למאמר זה) – 

מהו סיפור החדר משימה קטלנית?

סוכנות הביון החשאית ביותר זקוקה לעזרתכם. האם אתם מוכנים לצאת למסע של אקשן, מתח וריגול, במשימה שהשלכותיה עלולים להשפיע על גורל העולם כולו?

הצטרפו להרפתקה מסחררת ומלאת אדרנלין בחדר בריחה שייקח אתכם אל עולמם המרתק של מרגלים חשאיים, רק הנועזים והחדים ביותר יוכלו לפצח את סודותיהם.

האם יש לכם את מה שצריך?

החדר מבוסס על תשתית תפאורתית של חדרי משימה. (להזמנת שני החדרים יש לשריין את שני החדרים לאותה שעה)

* בחדר זה יש אפשרות מגניבה לשדרוג אלכוהולי. (לגילאי 18+ בלבד)

מאמרים נוספים באותו נושא:

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן