חדר בריחה ל15 איש

חדר בריחה ל15 איש הוא חדר בריחה שמתאים לכמות אורחים גדולה. זה כמובן גם חדר בריחה ל13 איש וגם כמובן חדר בריחה ל10 אנשים.

זה בהחלט לא חדר בריחה ל3-4.

חדר בריחה ל15 איש – חדר משחקי קרב

לכמות אורחים כזו יש לנו את חדר משחקי קרב. זוהי האופציה האידיאלית היום בשוק לכמות כזו של אורחים. בחדר זה הקבוצה מתכנסת יחד במתחם ועוברת תדריך כללי משותף. הקבוצה מתחלקת לשתי קבוצות – אחת תהיה ארגון טרור אנרכיסטי – הרדיקליים החופשיים – הבאים להטמין פצצה באחת הערים המרכזיות בעולם. קבוצה זו נכנסת לחדר משחקי קרב – פעולת טרור. הקבוצה השנייה נכנסת לחדר משחקי קרב -להגן על הממלכה – קבוצה זו מייצגת את כוחות הביטחון הבאים לנטרל את הפצצה. שתי הקבוצות ישמעו תדריך אישי ויתחילו המשחק.. החדרים נפרדים אך די דומים (כך שלכל אחת מהקבוצות ולכל אחד מהאורחים יהיה הזדמנות לפתור חידות  (ולא 10-15  איש עטים על חידה אחת).

המשימה השונה והאינטרקציות המגניבות בין האורחים מאפשרים את החוויה המשותפת ויוצרים כבר במהלך החדר צחוקים על הממשקים השונים. 

חילוף החוויות אח"כ על החידות בחדר ועל האינטרקציות המשותפות – יוצרים את החוויה המושלמת.

כך שאם  אתם מחפשים חדר בריחה ל15 איש, או חדר בריחה לקבוצה גדולה או חדר בריחה ל12 איש – חד משמעית זוהי אופציה מעולה מבחינתכם.

אפשרויות רבות לשדרוג החדר

לחדר זה ישנה גם אופציה אלכוהולית מגניבה ככה שקבוצות בראש טוב יכולות לשלב העניין. שדרוג הפרימיום (כרוך בתשלום קטן נוסף פר אורח) משתלב היטב בחדר ובשדרוג זה כל אחד מקבל במהלך החדר בקבוקון אלכוהול קטן אישי לפי בחירתו.

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן