חדר בריחה ל15 איש

חדר בריחה ל15 איש

חדר בריחה ל15 איש הוא חדר בריחה שמתאים לכמות אורחים גדולה. זה כמובן גם חדר בריחה ל13 איש וגם כמובן חדר בריחה ל10 אנשים.

זה בהחלט לא חדר בריחה ל3-4.

חדר בריחה ל15 איש – חדר משחקי קרב

לכמות אורחים כזו יש לנו את חדר משחקי קרב. זוהי האופציה האידיאלית היום בשוק לכמות כזו של אורחים. בחדר זה הקבוצה מתכנסת יחד במתחם ועוברת תדריך כללי משותף. הקבוצה מתחלקת לשתי קבוצות – אחת תהיה ארגון טרור אנרכיסטי – הרדיקליים החופשיים – הבאים להטמין פצצה באחת הערים המרכזיות בעולם. קבוצה זו נכנסת לחדר משחקי קרב – פעולת טרור. הקבוצה השנייה נכנסת לחדר משחקי קרב -להגן על הממלכה – קבוצה זו מייצגת את כוחות הביטחון הבאים לנטרל את הפצצה. שתי הקבוצות ישמעו תדריך אישי ויתחילו המשחק.. החדרים נפרדים אך די דומים (כך שלכל אחת מהקבוצות ולכל אחד מהאורחים יהיה הזדמנות לפתור חידות  (ולא 10-15  איש עטים על חידה אחת).

המשימה השונה והאינטרקציות המגניבות בין האורחים מאפשרים את החוויה המשותפת ויוצרים כבר במהלך החדר צחוקים על הממשקים השונים. 

חילוף החוויות אח"כ על החידות בחדר ועל האינטרקציות המשותפות – יוצרים את החוויה המושלמת.

כך שאם  אתם מחפשים חדר בריחה ל15 איש, או חדר בריחה לקבוצה גדולה או חדר בריחה ל12 איש – חד משמעית זוהי אופציה מעולה מבחינתכם.

אפשרויות רבות לשדרוג החדר

לחדר זה ישנה גם אופציה אלכוהולית מגניבה ככה שקבוצות בראש טוב יכולות לשלב העניין. שדרוג הפרימיום (כרוך בתשלום קטן נוסף פר אורח) משתלב היטב בחדר ובשדרוג זה כל אחד מקבל במהלך החדר בקבוקון אלכוהול קטן אישי לפי בחירתו.

שאלות ותשובות

ההמלצה המובהקת עבור קבוצה גדולה של 15 אנשים היא על חדר משחקי הקרב. בחדר זה הקבוצה מתאספת יחד לתדריך משותף ולאחר מכן מתפצלת לשתי קבוצות נפרדות שנכנסות כל אחת לחדר בריחה נפרד. כל קבוצה מקבלת משימה שונה וייעודית – אחת מייצגת כוחות טרור הבאים לפוצץ פצצה, והשנייה מייצגת כוחות ביטחון הבאים לנטרל אותה. למרות שהחדרים נפרדים, יש ביניהם אינטראקציות ו"הפתעות" הדדיות שיוצרות חוויה משותפת משעשעת ומגבשת.

החדרים אמנם נפרדים, אך הם די דומים במבנה וברמת הקושי כך שלכל האורחים בשתי הקבוצות יש הזדמנות שווה להתמודד עם אתגרים ופתרון חידות. חשוב מאוד שבקבוצה גדולה לא ייווצר מצב שכולם "נאבקים" על אותה חידה אחת. גם המשימות השונות של כל קבוצה והאינטראקציות ביניהן תורמות לאווירה כיפית ומגבשת. בסוף יש חילוף חוויות משותף על החידות ו"ההפתעות" שקיבלו מהחדר השני.

 כן, קיים שדרוג "פרמיום" לחדר שכולל מתן בקבוק אלכוהול אישי קטן לכל משתתף במהלך החדר. זוהי תוספת מצוינת עבור קבוצות שרוצות להגביר את העניין, ההנאה והגיבוש מהחוויה המשותפת. הוספת האלכוהול משתלבת היטב עם אופי החדר והאינטראקציות שבו.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא

חדר סודות היקום - הגרסה המשפחתית

ספר הקסמים

חדר ספר הקסמים אתם חבורת הרפקתנים שהוזמנתם לטירתו של מרלין, המכשף הגדול, בכדי לעמוד במבחני הגורל והנצח.שנתו של מרלין נדדה שנים במחשבותיו על המבחנים הללו.. האם אתן תוכלו להם בשעה אחת? החדר

קרא עוד »
חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול

חדר בריחה כפול: כל מה שצריך לדעת חדר בריחה כפול הינו שני חדרים זהים  שנכנסים אליהם ועושים תחרות מי יוצא קודם. חדר בריחה כפול הינו

קרא עוד »
חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב

חדר בריחה לילדים בתל אביב: הבילוי המושלם למשפחה חדר בריחה לילדים בתל אביב. במיסטיקרום יש לנו מספר חדרים מתאימים במיוחד. אנחנו יושבים במרכז תל אביב

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן