חיפשתם חדר בריחה ל-10 משתתפים? הגעתם למקום הנכון.

ולמה? כי יש לנו שתי אפשרויות שונות להציע לכן ששתיהן מעולות ל10 משתתפים, כמובן בהתאם לסוג האורחים, הניסיון שיש להם, הגילאים נדע מה סביר שמומלץ יותר לכל קבוצה.

חדר בריחה לכמות משתתפים גדולה: האפשרויות

  • 10 אורחים יחד בחדר ספר סודות היקום
  • 10 אורחים בדו חדר בריחה משחקי קרב.

ועכשיו נפרט:

10 אורחים יחד בספר סודות היקום –  10 אורחים בחדר בריחה זה הרבה. יש מי שיגידו שלחדר בריחה באים 3-4, יש כאלה שיגידו שגם 6-7 זה בסדר אבל 10?

אז כן! גם 10 אורחים יחד בחדר בריחה יכול להיות דבר מוצלח מאד , זה בשני תנאים: הראשון – שהחדר מתאים לכמות כזו של אורחים, ושניים – שהאורחים הינם קבוצה הטרוגנית בגיל ובניסיון בחדרים ובכלל . כמובן שמעל הכל צריך לשקלל את רצון האורחים להישאר יחד בקבוצה אחת.

אם למשל 10 אורחים שמהווים משפחה גדולה מעורבת גילאים /  ניסיון הרי להיות יחד בחדר אחד זה כל הרעיון וספר סודות היקום יכול להתאים ביותר. (חדרי בריחה למשפחות גדולות) 

גם למקומות עבודה שהקבוצה המגיעה מהם גדולה  ( 9 אורחים בחדר בריחה או 10 אורחים בחדר בריחה) והיא הטרוגנית, 

מגוונת בגילאים / מגוונת בניסיון בחדרים ובכלל – נמליץ מאוד על חדר ספר סודות היקום.

בחדר זה, שהוא מרווח במיוחד ומקבילי ברובו (משמע יש למעלה מחידה אחת לפתור במקביל כמעט בכל רגע נתון), יש גם חידות שדורשות שיתוף פעולה בין האורחים וגם רמת קושי משתנה ככה שגם קבוצה גדולה חזקה לא תצא ב40 דקות…

10 אורחים בדו חדר משחקי בריחה 

לקבוצה גדולה שרוצה להיות עשרה אורחים בחדר בריחה (כמו גם למי שמחפש חדרי בריחה ל-12 איש וגם למי שמחפש חדרי בריחה ל-14 איש)  והם קבוצה הומוגנית של אורחים מתוחכמים / בעלי ניסיון רב בחדרים אנו נמליץ מאד על הדו חדר משחקי קרב (המורכב מהחדר משחקי קרב – פעולת טרור מהחדר משחקי קרב  – להציל את הממלכה). קבוצה כזו תהנה מאוד מהקרב בין ארגון הטרור האנרכיסטי, הרדיקליים החופשיים , שיוצא למסע להטמין  פצצה לבין כוחות הביטחון שבאים לנטרל אותה. החבורה אמנם תתפצל לשתי קבוצות אך הקרב ביניהם בתוספת האינטרקציות שיהיו לאורך החדר בין הקבוצות יצרו חוויה אדירה לאורחים. הצחוקים וההנאה שאנו חווים מהאורחים כבר במהלך החדר כמו גם במהלך החלפת הרשמים שלאחריו מראה לנו שלגמרי הצלחנו במשימה.

עשרות קבוצות הייטק ובכלל היו ונהננו אצלנו, לשמוע את הצחוקים וחילופיי חוויות בחדר – זה אושר.

הדו חדר משחקי קרב הוא חדר בריחה למבוגרים, למרות שגם ילדים יהנו בהם לגמרי.

למבוגרים בלבד, בדו חדר של משחקי קרב אנו גם מציעים גירסה אלכוהולית המשתלבת היטב בסיפור החדר. בגרסה זו כל אורח מקבל בקבוקון אלכוהול לפי בחירתו (מהמגוון הקיים אצלנו הכולל וודקה, אייריש קרים, ייגרמייסטר, וויסקי, פיגלינג, יין ערק ועוד)

חדרי בריחה ל-10 משתתפים – סיכום

לסיכום ל10 אורחים בחדר בריחה יש לנו 2 פתרונות מעולים. הבחירה בינהם תלויה בסוג הקבוצה..על פניו ההמלצה שלנו בהתאם לרשום במאמר, ואם מתלבטים מוזמנים להתייעץ איתנו.

רוצים לחזור לנושא ספציפי במאמר?

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן